Joanna – wakacyjne stylizacje z Ennywear

9 czerwca 2019 | opinie | 1 komentarz

Oddajemy w Państwa ręce pierwszy gościnny artykuł z nowego cyklu wpisów na blogu. Wasze opinie, pomysły i stylizacje to “żyjące” przykłady wykorzystania naszych kreacji.  Amatorskie i bardzo szczere fotografie pokazują codzienne “życie” ubrań, które dla Was tworzymy. Chcemy przybliżyć Wam również takie Ennywear i … uczyć się od swoich Klientek. Zapraszamy do współpracy, Twój artykuł także może zostać opublikowany na naszym blogu.

Debiutujemy opinią Joanny. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Udane greckie wakacje

Miałam udane Greckie wakacje. Nawet nie z powodu pogody, która bywała kapryśna i wietrzna, a bardziej widoków napawających energią i wolnością.
Przezornie udało mi się wcisnąć do walizki kilka wygodniejszych i kilka bardziej kobiecych ciuszków, tym bardziej ze wiedziałam ze będę w tych Greckich klimatach świętować swoje kolejne urodziny … Z pomocą przyszły kreatywne pomysły Ennywear, które chce Wam pokazać.

Na leniwe zwiedzanie dwóch wyspiarskich miasteczek wybrałam bardzo prosty wakacyjnych strój: moje ulubione jeansowe poszarpane szorty, małą orzechowa torebkę, wygodne trampki i nakrapiany w kropki granatowy zwiewny Tshirt Ennywear. Spodobał mi się głównie dlatego, że ma różne długości z przodu i z tylu, śmieszne rozcięcia i było mi w nim zwiewnie i wygodnie. Zabrałam z sobą na zwiedzanie bordową kurtkę typu bomberka też Ennywear ale chyba poprzedni sezon i nie do zdobycia w tym momencie 🙂 Wybaczcie, ale musiałam o niej napisać, bo za nią przepadam i do tego jest w moim ulubionym kolorze bordo!

W bardziej kobiecym wydaniu lubię zakładać sukienki, zwłaszcza długie, które na wakacjach falują na wietrze. Może to wpływ amerykańskich komedii romantycznych? Niemniej wiedziona tym sentymentem, zabrałam ze sobą kwiecistą suknię Ennywear, wiązaną cienkim paseczkiem. Wyobraźcie sobie moją satysfakcję z tej sukni na promie!

Gdy zrobiło się dość gorąco, zdecydowałam się na krótką, trochę tropikalną ze względu na wzory roślin i błękitno-złoty sukienkę Ennywear z paskiem. Moje przyjaciółki żartowały że nadałaby się na koktajle w ogrodzie po towarzyskim turnieju tenisowym 🙂 Materiał jest cienki i bardzo miły w dotyku, wzory sprawiają że zagnieceń po całym dniu nawet nie widać. Wieczorem założyłam do niej ulubioną jeansową krótką kurtkę.

Zdradzę Wam, że moją „tenisową sukienkę” założyłam w dniu swoich urodzin. A i pogoda mnie wtedy urodzinowo dopieściła 🙂

Napiszcie, co sądzicie o moich interpretacjach wakacyjnych stylizacji z pomocą Ennywear.

Za mną pierwsza w życiu amatorska sesja zdjęciowa, liczę na nutę przychylności 🙂

– Joanna –

Chcesz wiedzieć o kolejnym artykule jak tylko się pojawi?
Zapisz się na nasz wyjątkowy Newsletter.

1 komentarz

  1. Ewa

    Ach cudne greckie widoki i świetnie wpasowujące się w tamtejszy klimat stylizacje! Piękniej chyba już nie można! Krótka sukienka bomba! A długa zjawiskowe, sama nie wiem która lepsza…. Jestem pod wrażeniem stylizacji, w pełni oddają poczucie kobiecości! Ale właśnie takie są kreacje od Enny! Uwielbiam!! ❤️

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *