Ostatnie Warszawskie dni lata

26 sierpnia 2019 | opinie | 0 komentarzy

Oddajemy w Państwa ręce drugi gościnny artykuł z nowego cyklu wpisów na blogu. Wasze opinie, pomysły i stylizacje to “żyjące” przykłady wykorzystania naszych kreacji.  Amatorskie i bardzo szczere fotografie pokazują codzienne “życie” ubrań, które dla Was tworzymy. Chcemy przybliżyć Wam również takie Ennywear i … uczyć się od swoich Klientek. Zapraszamy do współpracy, Twój artykuł także może zostać opublikowany na naszym blogu.

Przed Państwem tekst Ewy. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Od długiego czasu lubię markę Ennywear.     Niedawno otrzymałam zaproszenie do amatorskiego zapozowania w stylizacji mojego wyboru. Ucieszyłam się zwłaszcza, że zdjęcia powstały w luźnej atmosferze, przy okazji śniadania z przyjaciółkami w jednej z Warszawskich śniadaniowni.

Ostatnie dni tegorocznego lata spędzam przygotowując się do pójścia do nowej pracy. To duża zmiana i wyzwanie, tym bardziej wyposażyłam się dla dodania sobie odwagi i pozytywnej energii w bardziej formalną i służbową garderobę. Ennywear ma w aktualnej kolekcji naprawdę fajne rozwiązania, które nie są sztampowe a eleganckie i nadają się do pracy w ciepły dzień. Na śniadanie z przyjaciółkami założyłam spodnie z rozcięciami, które będę też nosiła do pracy np. do białej koszuli. Są eleganckie a zarazem wygodne z powodu dodatku lycry. Do spodni wybrałam szarą zwiewną i zabawną koszulę w drobne kwiatki z poprzedniej kolekcji. W tej obecnej też znajdzie się pasująca, pudrowy róż spodni pasuje niemal do wszystkiego. Śniadanie było pyszne a czas na rozmowach przeleciał mi bardzo szybko.

Ponieważ poranek był nieco chłodny, zabrałam ze sobą swoją wzorzysta kurtkę, całość stylizacji dopełniłam czerwonymi balerinkami i torebką w tym samym kolorze. Teraz mam większą chęć się wyróżniać i używać żywych kolorów. Dajcie znać jak Wam przypadła do gustu moja stylizacja. Mój dzień pozowania był bardzo przyjemny, przygotowuję się małymi zakupami do pierwszych dni w nowej pracy, zachęcam też Was do znalezienia swoich sprawdzonych i klasycznych stylizacji do służbowych i mniej formalnych okazji. Ja czuję się przygotowana do nowych wyzwań!

Ewa

Chcesz wiedzieć o kolejnym artykule jak tylko się pojawi?
Zapisz się na nasz wyjątkowy Newsletter.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *